Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Peter Drevko
Služby poskytované v lesníctve
- Obec
- Vikartovce
- Od roku
- 1998
- IČO
- 35 114 461
Peter Drevko
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 059 19 Vikartovce
- Na trhu od
- 1. januára 1998
- IČO
- 35 114 461
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 02.40)
- Služby poskytované v lesníctve
Podnikanie v číslach
- 28
- rokov na trhu
- 1998
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Drevko
Peter Drevko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Vikartovce. Podniká od 1. januára 1998.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad výroba píliarska, služby v rámci lesníctva a ťažby dreva a približovanie dreva koňmi a traktorom.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Drevko
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 35 114 461
- Dátum vzniku
- 1. januára 1998
- Miesto podnikania
- 059 19 Vikartovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Poprad, vložka č. 706-12439
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 02.40)
- Služby poskytované v lesníctve
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Drevko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Výroba píliarska
-
Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
-
Približovanie dreva koňmi a traktorom
-
Impregnácia dreva
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Drevko?
Miesto podnikania je v obci 059 19 Vikartovce.
Čím sa Peter Drevko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba píliarska; služby v rámci lesníctva a ťažby dreva; približovanie dreva koňmi a traktorom; impregnácia dreva.
Aké je IČO – Peter Drevko?
IČO je 35 114 461.
Odkedy podniká Peter Drevko?
Podnikanie začalo 1. januára 1998. Na trhu pôsobí 28 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.